im retail tematy 2021 temat 2 zajawka PL (2)

Rozwiązania samoobsługowe dla handlu

Handel detaliczny jest bardzo szeroką, zróżnicowaną branżą. Tworzą ją placówki handlowe, sklepy, supermarkety, salony sprzedażowe oraz inne, niewymienione tutaj miejsca służące zbywaniu określonej oferty produktów i usług. Każda z tych placówek wyróżnia się określonym przeznaczeniem, rozmiarem, charakterystyką czy planem zagospodarowania. Te specyficzne dla danego miejsca parametry mają duże znaczenie przy planowaniu odpowiedniego wyposażenia lokalu. Dotyczy to również kas samoobsługowych, z których każda może optymalnie sprawdzać się w innym miejscu.

 

Przygotowani na każdą możliwość

Doświadczenie zbierane przez lata działalności na rynku retail pozwala nam właściwie oceniać potrzeby branży. Jesteśmy świadomi zróżnicowanych wymagań poszczególnych lokali handlowych i usługowych, korzyści lub typowych ograniczeń danego rozwiązania. Dlatego w naszej ofercie znajdują się kasy przystosowane do wymagań większości typowych sklepów i marketów.

 

Dlaczego inwestować w samoobsługę?

Badania wskazują korzystny wpływ implementacji kas samoobsługowych na sprzedaż oraz zadowolenie klientów. Sklepy wyposażone w to rozwiązanie są chętniej odwiedzane, ze względu na zdecydowanie mniejsze kolejki (czas oczekiwania zmniejszony nawet o 40%), wygodniejszą obsługę a w ostatnim czasie również na bezpieczeństwo epidemiologiczne. Za przykład mogą posłużyć dane przygotowane przez Berkeley University of California, wg których okres zwrotu z inwestycji w kasy samoobsługowe wynosi zaledwie pół roku. Dzieje się tak dzięki zwiększeniu sprzedaży oraz redukcji kosztów utrzymania pracowników.

Obecnie dostępne są 3 ustandaryzowane modele kas samoobsługowych. Dodatkowo, dla wymagających klientów możemy zaoferować bardziej spersonalizowane rozwiązania na bazie flagowej kasy samoobsługowej SelfBox, wyprodukowanej przez SelfMaker. SelfMaker jest firmą z której wywodzi się I’m Retail, możecie o niej poczytać TUTAJ.

 

 

SelFormers – hybrydowa rewolucja

Szerzej o zastosowaniu tej wyjątkowej kasy pisaliśmy już w poprzednim wpisie na tym blogu (LINK). To urządzenie jest połączeniem kasy tradycyjnej i samoobsługowej opakowanym w prosty, elegancki kształt, pasujący do każdego wnętrza. Obsługa odbywa się poprzez 15 calowy, dotykowy ekran zamontowany w sposób umożliwiający odwracanie o 180 stopni w płaszczyźnie poziomej oraz zmianę kąta nachylenia pionowego. Dzięki temu rozwiązaniu SelFormers może być obsługiwany zarówno przez kasjera (w sposób podobny do kasy tradycyjnej) jak i przez samych klientów, którzy nie chcą tracić czasu na czekanie w kolejce. Dodatkowym atutem jest mocne ukierunkowanie na udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

SUNMI K2 – azjatycka technologia

Dla przedsiębiorców szukających niezawodnych, intuicyjnych w obsłudze i nowoczesnych kas samoobsługowych mamy w ofercie urządzenie K2. Kasa produkowana jest przez azjatycką firmę technologiczną SUNMI, współpracującą również z takimi gigantami rynku automatyki jak Xiaomi Corporation.

Elementem wyróżniającym SUNMI K2 jest wielki, 24 calowy ekran dotykowy, który odpowiada za obsługę całego interfejsu kiosku. Urządzenie wyposażone jest we wszelkie potrzebne podzespoły – system płatności kartą, skaner kodów kreskowych oraz kodów QR, a smukła konstrukcja pozwoli na łatwy dostęp oraz oszczędność przestrzeni. Kasa samoobsługowa SUNMI K2 sprawdzi się doskonale w supermarketach jako uzupełnienie i wsparcie dla linii kas tradycyjnych.

 

SUNMI K2 MINI – kompaktowa alternatywa

K2 MINI to pomniejszona wersja pełnowymiarowej kasy K2, zaprojektowana z myślą o sklepach typu „convenience store”, których mocny rozkwit możemy obecnie obserwować. Tego typu sklepy powstają zazwyczaj w centrach miast, w sąsiedztwie obiektów użytku publicznego lub na osiedlach mieszkaniowych. Ich cechą wspólną jest niewielka powierzchnia i stosunkowo ciasny układ. Taka charakterystyka wymaga właściwego zagospodarowania przestrzeni, nastawionego na minimalizm i oszczędność miejsca. Nablatowa kasa K2 MINI sprawdzi się idealnie w takich warunkach i zapewni o wiele szybszy przepływ klientów, bez niepotrzebnego zajmowania i tak niezbyt okazałej przestrzeni sklepu.

Bez względu które rozwiązanie zostanie wybrane, każdy klient może liczyć na wsparcie doświadczonego teamu I’m Retail. Przedstaw nam swój biznes a opracujemy dla Ciebie najbardziej korzystne rozwiązanie.

Kliknij TUTAJ, aby skontaktować się z naszym działem sprzedaży.

Comments are closed.