selflocker_beige_no bgr

Twój sklep indoor & outdoor.

SelfLocker to urządzenie, które całkowicie może odmienić Twój biznes. Do wyboru masz SelfLocker wewnętrzny, idealnie wkomponowany w przestrzeń danego budynku lub wersję zewnętrzną, wzmocnioną konstrukcję odporną na warunki atmosferyczne. Zapewniamy pełne wdrożenie od strony hardware jak i software.

Więcej niż skrytki do paczek.

Możliwość dostępu do produktów i usług o dowolnej porze stała się priorytetem nie tylko w handlu. Klienci chcą mieć wybór, a bezpieczeństwo w publicznej przestrzeni jest dla nich bardzo ważne. Dzięki SelfLocker będziesz mógł oferować więcej na mniejszej przestrzeni.

 

Wiemy jak ważne jest połączenie dobrego designu z niezawodną technologią.

Dlatego SelfLocker w wersji wewnętrznej to minimalistyczna, ale stabilna konstrukcja, która dostosuje się do każdego wnętrza.

 

 

Szukasz rozwiązania, które zapewni sprzedaż Twoich produktów niezależnie od sytuacji epidemiologicznej?

Wystarczy tylko kilka metrów kwadratowych przestrzeni by zapewnić stałą dostawę zakupów dla klienta.

 

 

 

Masz pomysł jak możesz wykorzystać SelfLocker w swojej firmie i szukasz niestandardowego rozmiaru lub kształtu?

Skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. 

 

 

Wiemy jak ważne jest połączenie dobrego designu z niezawodną technologią. Dlatego SelfLocker w wersji wewnętrznej to minimalistyczna, ale stabilna konstrukcja, która dostosuje się do każdego wnętrza.

 

  • Intuicyjna obsługa 

Pełna kontrola nad urządzeniem dzięki dedykowanej aplikacji.

 

  • Nowoczesna technologia 

Ekran dotykowy 7’’-10”, skaner kodów kreskowych oraz czytnik RFID. 

 

  • Dostępność 24/7

Szybki i bezobsługowy dostęp do zamówień. 

Szukasz rozwiązania, które zapewni sprzedaż Twoich produktów niezależnie od sytuacji epidemiologicznej? Wystarczy tylko kilka metrów kwadratowych przestrzeni by zapewnić stałą dostawę zakupów dla klienta.

 

  • Trwałość urządzenia 

Materiał odporny na trudne warunki pogodowe. 

 

  • Skrytki Big Size

Specjalne przestrzenie na większe gabaryty. 

 

  • Wzmocniona konstrukcja

Udźwig półek aż do 50kg.

Szukasz rozwiązania, które zapewni sprzedaż Twoich produktów niezależnie od sytuacji epidemiologicznej? Wystarczy tylko kilka metrów kwadratowych przestrzeni by zapewnić stałą dostawę zakupów dla klienta.

  • Dedykowana aplikacja dla klienta 

Zdalne odbieranie paczek, szybkie zwroty. 

 

  • Personalizacja obudowy 

Kolor i materiał dostosujemy na życzenie (w tym stal, płyta).

  • Dowolna ilość i wielkość skrytek 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Współpracujemy z najlepszymi.

Ten sam rozmiar nie pasuje do każdego.

Dlatego w SelfLocker sam wybierasz jakie chcesz mieć skrytki. Miksuj dowolnie między rozmiarami i kształtami.

MINI

MINI

Małe paczki, listy czy prenumerata gazet. To idealne zadanie dla szafek w wersji mini.
MEDIUM

MEDIUM

Zakupy lubią towarzystwo! Medium pomieści średnie gabaryty w wersji solo jak i w grupie.
BIG SIZE

BIG SIZE

Są przedmioty, które lubią dużo przestrzeni. W SelfLocker zmieścisz je wszystkie.
SZYTY NA MIARĘ

SZYTY NA MIARĘ

Szukasz niestandardowego rozmiaru lub kształtu?
MINI

MINI

Małe paczki, listy czy prenumerata gazet. To idealne zadanie dla szafek w wersji mini.
MEDIUM

MEDIUM

Zakupy lubią towarzystwo! Medium pomieści średnie gabaryty w wersji solo jak i w grupie.
BIG SIZE

BIG SIZE

Są przedmioty, które lubią dużo przestrzeni. W SelfLocker zmieścisz je wszystkie.
SZYTY NA MIARĘ

SZYTY NA MIARĘ

Szukasz niestandardowego rozmiaru lub kształtu?

Pracujemy dla różnych branż.

HANDEL

HANDEL

Wiesz, że inwestycja w SelfLocker zwraca się już po 3 miesiącach, by w kolejnym okresie generować zyski na szybszej i efektywniejszej sprzedaży. Dlaczego? To proste. Klienci wrócą do Ciebie jak będą zadowoleni z dostawy i dostępności zakupów. A Ty możesz dać pracownikom możliwość zaangażowania się w sklepie, a nie na zarządzaniu paczkami.

USŁUGI

USŁUGI

Niezależnie czy prowadzisz stację paliw, placówkę pocztową, kiosk czy salonik prasowy, możesz stać się punktem logistyki ostatniej mili. Twoi klienci otrzymają stałą dostępność do różnorodnych produktów i usług, a Twoja firma zyska na bezobsługowym odbiorze zamówień. Modeli biznesowych w których wykorzystasz potencjał SelfLocker jest wiele, z chęcią o nich opowiemy. 

 

BIURA

BIURA

Ponad 53% pracowników robi zakupy online w pracy. W rezultacie coraz więcej pracowników otrzymuje paczki do swoich biur, co jest ogromnym obciążeniem dla zarządców nieruchomości, kurierów oraz pracowników firmy. Możesz zautomatyzować ten proces dzięki samoobsługowym urządzeniom do wydawania paczek.

CENTRA HANDLOWE

CENTRA HANDLOWE

SelfLocker to nie tylko dodatkowa przestrzeń do sprzedaży. To także świetnie wyglądające, eleganckie i dopasowane do wizerunku Twojej firmy urządzenie. Przykładamy szczególną wagę do stabilności całej konstrukcji jednak tak samo istotny jest lekki i designerski wygląd całego urządzenia. Z łatwością dopasujemy się w najbardziej wymagające architektonicznie obiekty. 

FAQ

O co najczęściej pytają nas Klienci.

Koszt inwestycji w takie rozwiązania nie przekracza 3- miesięcznego kosztu zatrudnienia pracowników do obsługi logistycznej sklepu czy punktu usługowego. Przedstaw nam swój biznes, wyliczymy dla Ciebie szacunkowy zwrot z tej inwestycji.

Wszystkie nasze urządzenia self-service są projektowane, a następnie produkowane w Łodzi. Posiadamy biuro sprzedaży w Hiszpanii dzięki czemu z łatwością obsługujemy klientów z całej Europy jednak proces produkcyjny odbywa się 100% w Polsce. 

Możemy dostarczyć Twojej firmie samo urządzenie według wymagań jednak najmocniej czujemy się w kompleksowej obsłudze – od produkcji hardware, po integracje systemów back-office oraz instalację całości rozwiązania w danym miejscu. Możesz liczyć na nasze wsparcie hardware + software.

Nie musisz nic zmieniać, my zintegrujemy urządzenia z Twoimi obecnymi systemami. Mamy niezależny dział IT, dla którego nie straszny żaden kod.

Tak, nasze urządzenia są w 100% produkowane w Polsce i posiadają certyfikaty: CE oraz DEKRA. Oznaczenie CE jest europejskim znakiem zgodności, że wyrób spełnia zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych. Jest to znak charakteryzujący odpowiedni poziom bezpieczeństwa wyrobu.

Tak, SelfLocker może zastąpić pracę człowieka w zakresie mało wydajnych czynności jak wydawanie czy zwroty zamówień, paczek, listów. Jest to rozwiązanie pozwalające przekierować kompetencje pracowników na bardziej wydajne czynności.

Tak. Urządzenia posiadają kilka wariantów i mamy możliwość indywidualnego dostosowania go pod określone wymiary.

Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisowy, który jest do Twojej dyspozycji. Montaż, obsługę eksploatacyjną oraz kwestie związane z tym, jakiego wsparcia od nas oczekujesz i na jak długo ustalamy indywidualnie. Posiadamy wieloosobową flotę samochodową do transportu naszych urządzeń, dlatego nie musisz się martwić dostawą.

Tak prezentujemy się w terenie.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

My naprawdę lubimy dopasowywać technologię do potrzeb naszych Partnerów dlatego możesz liczyć na nasze pełne doradztwo. Nie tylko dobierzemy odpowiednie komponenty sprzętowe do profilu Twojej firmy, ale także zadbamy o ich działanie i pełną integracje.